CITROËN EASY WAY PRO

Met Citroën Easy Way Pro bent u vrij om al dan niet een voorschot te storten. U bent eigenaar van de wagen, die in uw patrimonium wordt opgenomen.

U bepaalt het bedrag van de lening en de duur van de terugbetaling, heel flexibel. U betaalt dus lage mensualiteiten tijdens de duur van uw lening en een verhoogde mensualiteit op het einde van het contract als u de auto wilt houden.

U geniet van een maximale souplesse op het einde van het contract:
1/ U betaalt noch herfinanciert de laatste, verhoogde mensualiteit
      a/ Ugeeft de wagen terug zonder andere formaliteiten of boetes, gegarandeerd ter waarde - de waarde van de laatste, verhoogde mensualiteit: geen zorgen over de doorverkoop van de auto
      b/ U geeft de wagen terug en vertrekt met een nieuwe wagen, waarbij u een nieuw contract Easy Way Pro onderschrijft; u geniet van nieuwigheden en de meest recente vorderingen op het vlak van veiligheid en technologie; de overnamewaarde van de wagen zuivert het lopende Easy Way Procontract aan

2/ U herfinanciert de laatste verhoogde mensualiteit en houdt de wagen

3/ U betaalt de laatste verhoogde mensualiteit en houdt de wagen

Door gebruik te maken van de financiering, reserveert u uw eigen financiële middelen rechtstreeks voor uw activiteit.
Uw contract is eveneens personaliseerbaar met onze verzekerings-, onderhouds- en bandenformules en een garantie-uitbreiding.

* De leasing, verhuring en financieringsproducten worden aangeboden door PSA Finance Belux NV, Sterstraat 99 te 1180 Brussel, en verdeeld door de leden van het door Citroën erkende distributienet. Voor meer informatie neemt u contact op met uw Citroën Dealer.

Pour profiter pleinement de l'expérience interactive
Citroën

TÉLÉCHARGEZ
FLASH PLAYER 10



et assurez-vous d'avoir activé l'option Javascript de votre navigateur internet